Blog

– Uzavření MŠ

INFORMACE K PROVOZU ŠKOL A ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ OD 27. ÚNORA 2021 DO 21. BŘEZNA 2021
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy informuje, že:
vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci vláda ČR dne 26. února 2021 přijala krizové opatření č. 200 (dostupné ZDE), kterým se nad rámec dosavadních opatření zakazuje osobní přítomnost:
– dětí v mateřské škole….
– Mateřská škola poskytuje vzdělávání distančním způsobem dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné. (Metodika ke vzdělávání dětí distančním způsobem bude mateřským školám zaslána začátkem příštího týdne). Rodiče budou emailem dostávat výukový materiál.
– Dětem ve věku od 2 do 10 let, jejichž zákonní zástupci jsou pracovníky vybraných profesí nezbytných pro chod státu, bude otevřena MŠ Bezručova v Třinci. Rodiče si zavolají do vybrané MŠ a zeptají se, co budou potřebovat k tomu, aby jejich dítě mohlo tuto MŠ navštěvovat. Pokud budou potřebovat potvrzení o tom, že navštěvují nyní MŠ Čtyřlístek, ředitelka jim potvrzení vydá po telefonické domluvě na čísle: 603945400.
– Ošetřovné: rodiče můžete pro informace o ošetřovném odkázat např. zde: https://www.cssz.cz/web/cz/aktualni-informace-k-osetrovnemu. Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.